Film z wesela

Profesjonalne filmowanie ślubów i wesel!

Jesteśmy kreatywnym studiem filmowym, które stworzy wyjątkowy reportaż z dnia Waszego ślubu! Zajmujemy się filmowaniem uroczystości ślubnych, na terenie całej Polski. Tworzymy profesjonalną ekipą filmową, każdy z naszych operatorów jest przeszkolony i doświadczony a także posiada niezbędne pozwolenia od Kurii Biskupiej oraz licencje od Polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Standardowo nasz produkt końcowy składa się z filmu głównego z wesela trwającego około jednej godziny piętnastu minut oraz klipu weselnego czyli skrótu z całego wydarzenia trwającego około 4 minut w jakości Full HD.

Najczęściej pracujemy w ekipach dwu lub jedno osobowych, czyli np.: operator kamery który również jest operatorem drona, lub w zespole dwu osobowym w połączeniu z operatorem drona który filmuje z lotu ptaka. Film weselny realizowany jest aparatami Sony lub Panasonic z wymienną optyką, oraz dronami Phantom lub Mavic, w zależności od opcji filmu ślubnego.

W dzień ślubu działamy według wcześniej ustalonego harmonogramu podyktowanego Waszym rozkładem dnia, bardzo docenimy swobodę, którą nas obdarzacie podczas filmowania wesela i dziękujemy za zaufanie podczas postprodukcji filmu weselnego dzięki czemu możemy działać nie ograniczając naszej kreatywności w produkcji filmy z Waszego ślubu. Wiemy z doświadczenia że chcecie mieć swój wkład w ścieżkę dźwiękową klipu weselnego tak więc akceptujemy Wasze propozycje i resztą zajmujemy się my.

Zainteresowane Pary Narzeczeńskie zapraszamy do naszego studia montażu filmu weselnego i ślubnego w celu zapoznania się z naszymi pracami, natomiast jeśli jesteście z daleka to możemy odbyć spotkanie internetowo i podpisać umowę w korespondencji mailowej.

Zapraszamy do współpracy!

Realizacje

Poniżej przedstawiamy próbki naszych wybranych produkcji filmowych z uroczystości ślubnych - klipy weselne!

Agata & Maciej - Gdynia - Klip weselny

Patrycja & Mateusz - Osiek nad Wisłą - Klip weselny

Martyna & Sławek - Golub Dobrzyń - Klip weselny

Joanna & Piotr - Sąsieczno - Klip weselny

Anita & Krzysztof - Płajewo - Klip weselny

Paula & Radek - Chabsko - Klip weselny

Ewelina & Maciej - Brześć - Klip weselny

Kasia & Kuba - Markowice - Klip weselny

Joanna & Maciej - Klip weselny

Wioleta & Paweł - Chrostkowo - Klip weselny

Logo
tel. +48 791 746 423
plen
Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.atlaswspomnien.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.